GRZEGORZ OSYSKO O MKM IZOLACJE

Produkt QUADFOAM®500 w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Fachowe wykonanie przez firmę MKM IZOLACJE sprawiło że w żadnym wypadku nie zamieniłbym pianki QUADFOAM®500 na wełnę. Produkt ładnie, starannie, dokładnie i szczelnie położony, powierzchnia jaka powstała jest równa nie ma “fal”, zagłębień. Doskonały kontakt z Panem Markiem, mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo. Cała inwestycja została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Gorąco polecam wykonawcę MKM IZOLACJE oraz produkt QUADFOAM®500.

ARTUR CZARNY O PURTECH IZOLACJE

Wygląda to wszystko super. Mam nadzieję że tak też będzie się spisywało. Pozdrawiam

KRZYSZTOF SZMIT O MKM IZOLACJE

Rewelacyjny system: szybko, sprawnie, czyściutko a najważniejsze że pianka uszczelniła wszelkie dziurki nawet te najmniejsze. Co do korzyści energetycznych to po eksploatacji w okresie zimowym będę mógł się wypowiedzieć. jestem Mile zaskoczony profesjonalizmem firmy wykonującej ocieplenie.

TADEUSZ MIKA O PRO-PUR

Trafiłem na firme PRO-PUR przez znajomego który bardzo ich zachwalał i faktycznie firma godna polecenia .Jeżeli chodzi o materiał chciałem z górnej półki żeby nie wracac do ocieplenia dachu ,Panowie polecili QuadFoam 500 i mam nadzieje ze bede zadowolony

RAFAŁ RYSZ O MKM IZOLACJE

Jestem bardzo zadowolony z jakosci materialu oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firme MKM Izolacje.
Goraco polecam

MARTA SZCZERBIK O EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Profesjonalne podejście do klienta, zabezpieczone powierzchnie nowych tynków i okien, ja mam już cieplutko i czysto bo Panowie zostawili po sobie porządek.Widać zaangażowanie i fachowość. Gorąco polecam.

WOJCIECH SZRAM O EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Podczas nakładania piana zachowywała się bardzo dobrze .Idealnie uzupełniała wszystkie nieszczelności i świetnie kryła powierzchnię na którą była nakładana. Myślę że jej właściwości termiczne w 100% spełnią moje oczekiwania.Czas ocieplania mojego poddasza to około 5 godzin a osoby wykonujące prace były precyzyjnie wyszkolone i dokładnie wiedzieli co i jak robić .Gorąco polecam

IWONA CHOLEWA O MKM IZOLACJE

Świetna robota. Pełny profesjonalizm. Super sprawa. Gorąco polecam.

SŁAWOMIR PARZYCH O PRO-PUR

Super produkt jak i ekipa.

DOMINIK MACHETA O MKM IZOLACJE

Pragnę podziękować wykonawcy MKM IZOLACJE za profesjonalizm w obsłudze klienta, jestem bardzo zadowolony sprawnie i szybko przeprowadzonej realizacji ocieplenia. Wykonawca jest uczciwy i dba o klienta. Co do produktu QUADFOAM®500 to nie będę tu kopiował parametrów technicznych gdyż każdy kto się decyduję na pianę oczytał się w tym temacie o braku mostków termicznych itp…, dla mnie oprócz lepszych właściwości termo i hydroizolacji od wełny priorytetem było również odpornością na grzyby, pleśń oraz robaczki.

ŁUKASZ BŁACH O PRO-PUR

Produkt super. Wykonawca również. Szybko. Solidnie. Polecam

MARCIN DOMASIEWICZ O EKO-PLUS

Wybierałem spośród trzech najlepszych produktów na rynku… Wybrałem QuadFoam500 z uwagi na relację parametry produktu – cena… zdecydowanie polecam

DARIUSZ OPAŁKA O EKO-PLUS

Zdecydowałem się na pianę Quadfoam 500 ze względu na dobre parametry techniczne, klasę palności i dożywotnią gwarancję.
Po wykonaniu natrysku piana ma w miarę równą strukturę, jest estetycznie i dokładnie położona. Powypełniała wszystkie dziury i szczeliny.

SŁAWOMIR POPRAWA O EKO-PLUS

Praca wykonana bardzo czysto, szybko, bardzo dokładnie.
Polecam w 100 % tą ekipę.

KAMILA KARPIŃSKA O EKO-PLUS

Maż postawił na najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję i dlatego wybraliśmy amerykańską pianę Quadfoam 500.
Kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie.