Pan Zygmunt o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Wyjątkowo rzetelne i profesjonalne wykonanie przez firmę Eko-Plus.

Pan Piotr o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Bardzo dobry  kontakt z właścicielem firmy. Profesjonalnie i rzetelnie wykonane ocieplenie dachu. Upał na dworze a na poddaszu przyjemna temperatura. Liczę , że w zimie na poddaszu będzie cieplutko. Praca wykonana szybko, sumiennie i dokładnie. Zdecydowanie polecam 🙂

Pan Paweł o VIZO Izolacje Pianą

Jestem bardzo zadowolony z ekipy. Szybko sprawnie i dokładnie wykonane zlecenie. Ekipa zjawiła się w wyznaczonym terminie i rzetelnie wykonała swoje zadanie. Polecam Pana Łukasza i ekipę.

Pan Oskar o MKM IZOLACJE

Profesjonalnie i z wysoką kulturą

Pani Katarzyna o MKM IZOLACJE

Firma jak najbardziej godna polecenia. Szybko sprawnie i co najważniejsze czysto!!! Polecam

Pan Krzysztof o GS Projekt Łukasz Sochacki

Piana fajnie się trzyma poddasza, wykonawca dokładny i skrupulatny, mam nadzieje że posłuży długo.

Pani Katarzyna o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Wykonawca słowny i konkretny. Jestem zadowolona ze współpracy.

Pani Katarzyna o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm.

Pan Radosław o VIZO Izolacje Pianą

Rzetelnie i bardzo solidnie wykonana izolacja.

Pan Mariusz o PURTECH IZOLACJE

Wykonawca perfekcyjny, towar również.

Pan Mateusz o MKM IZOLACJE

MKM Izolacje to solidna i perfekcyjna firma dbająca o każdy szczegół: kontakt z klientem, punktualność, wykonanie i czystość… Najlepsi na rynku. Gorąco polecam!!!

Pani Paulina i Pan Andrzej o VIZO Izolacje Pianą

Produkt spełnia nasze wymagania i oczekiwania co do ciepła , szczelności i wygłuszenia. Firma VIZO jest rzetelna i terminowa, poszło im to bardzo sprawnie i zostawili po sobie czysto na budowie . Będę polecał firmę VIZO i ocieplanie pianka poddaszy.

Pani Ewelina o PURTECH IZOLACJE

Izolacja wykonana prawidłowo i solidnie. Dobrze grubo nałożona piana bez szczelin. Kontakt z Panem Adamem bardzo dobry. Pan Adam podchodzi do wykonania izolacji z zaangażowaniem. Produkt wydaje się być bardzo dobry i spełnia moje oczekiwania.

Pan Karol o VIZO Izolacje Pianą

Wykonawca wykonał usługę profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Piana QuadFoam500 jest produktem który spełnił moje oczekiwania.

Pani Sylwia o VIZO Izolacje Pianą

Izolacja wykonano bardzo szybko i sprawnie, właściwości pianki bardzo dobre.

Pan Leszek K. o EDMAR Ocieplanie Pianą

Zleciłem firmie wymianę docieplenia dachu 250 m2 w zamieszkałym domu. Zdjęto dachówkę, folię paroprzepuszczalną wyrzucono. Zdjęto też kontrłaty. Naniesiono piankę i ją wyrównano. Następnie ułożono membranę a na kontrłatach dachówkę. Zleciłem obłożenie blachą dwóch kominów i naprawę tynku na ścianie ok 15 m2. Prace wykonano w 3 dniach sprawnie, czysto bez dewastacji ogrodu. Mam nowe docieplenie, stare zniszczyły kuny domowe. Polecam pełną świadomością.

Pan Przemysław o PURTECH IZOLACJE

Wykonawca bardzo sympatyczny i znający się na rzeczy. Co do jakości towaru po miesiącu wszystko jest okej.

Pan Dariusz I. o EDMAR Ocieplanie Pianą

Bardzo profesjonalnie – przede wszystkim doskonałe doradztwo techniczne – zero naciągania na niepotrzebne koszty. W moim wypadku nawet odradzali mi nakładanie tak dużej warstwy. Firma ociepliła poddasze w jeden dzień łącznie ze szczytami od zewnątrz. Natrysk wykonywali bardzo dokładnie – powiedziałbym, że nawet pedantycznie. Wszystko wykonane czysto, a po zakończeniu posprzątane. Dodam, że przez całe wakacje temp. na poddaszu pod czarną dachówka nie przekroczyła 20 st. a nie mam jeszcze zabudowy. Polecam.

Pani Barbara S. o EDMAR Ocieplanie Pianą

Zalecenie wykonane profesjonalnie i terminowo. Przedstawiciel firmy przedstawił wyczerpująco ofertę oraz udzielił wskazówek w zakresie prawidłowego wykonania ocieplenia. Firma godna polecenia.

Pan Jozef ze Słowacji o MKM IZOLACJE

Z firmą MKM Izolacje Marek Kołbon jest bardzo dobra współpraca – szybka odpowiedź na e-maile, ofertę, zamówienie i realizację w dniu dokładnie uzgodnionym. Fachowcy to robią profesjonalnie, czyściutko (zbierane śmieci) .Pianka jest natryskana regularnie, równomiernie i w wąskich miejscach.

Pan Karol o Izolacje Przyszłości Marcin Ząbecki

Ekipa mega ogarnięta robota wykonana sprawnie rzetelnie w umówionym terminie i cenie, z całą pewnością produkt i Panowie wykonujący izolację pianką z polecenia i godni polecenia dalej. Świetna robota!

Pani Dorota o MKM IZOLACJE

Wykonawca bardzo rzetelny i solidny, widać, że zna się na rzeczy.  Pianka dokładnie nałożona w każdy zakamarek.  Efekt końcowy bardzo zadowalający. W trakcie pracy ściany i okna zabezpieczone przed ewentualnym zabrudzeniem a po zakończeniu wszystko wysprzątane.  Wystawiam bardzo dobrą ocenę dla produktu i wykonawcy i w 100% ich polecam.

Pan Karol o MKM IZOLACJE

Bardzo solidna i rzetelna Firma wykonująca bardzo dobra i profesjonalna robotę.Firma naprawdę godna polecenia  dla której liczy się profesjonalne wykonanie ocieplenia oraz zabezpieczenie wszystkiego a także pozostawienie budowy w idealnie czystym stanie.

Pan Wojciech o PURTECH IZOLACJE

Bardzo dokładnie i rzetelnie wykonana praca, wykonawca którego można zdecydowanie polecić.

Pan Adrian o PURTECH IZOLACJE

Profesjonalnie wykonana izolacja, terminowo, bez problemów. Produkt bardzo dobrej jakości.

Pan Krzysztof o MKM IZOLACJE

Izolacja wykonana bardzo staranie, na wysokim poziomie. Wykonawca rzetelny, godny polecenia, posiadający bardzo dużą wiedzę na temat izolacji budynku.

Pan Waldemar  o VIZO Izolacje Pianą

„Produkt: QuadFoam 500, podczas wykonywania prac natryskowych praktycznie bezwonna, ładnie i równomiernie pęczniała, gładka powierzchnia końcowa.
Wykonawca: VIZO, profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza i wieloletnie doświadczenie, starannie zabezpieczone ściany i okna przed natryskiem, piana położona starannie i równomiernie, w końcowym etapie dom posprzątany po wykonaniu ocieplenia, realizacja w przeciągu dnia, jestem bardzo zadowolony z firmy VIZO i piany QuadFoam 500. POLECAM WSZYSTKIM.”

Pan Jakub M. o VIZO Izolacje Pianą

Według opinii wyczytanych na wszelkich forach internetowych piana QuadFoam500 jest produktem najwyższej jakości i ta właśnie izolacja mam nadzieję, że pozwoli mi zaoszczędzić swoje pieniądze a mój dom będzie świetnie odizolowany od zmiennej pogody. Firma Vizo to profesjonaliści. Wykonanie oceniam na 6 z plusem a podejście do klienta to kolejne 6 z plusem. DOBRA ROBOTA !

Pan Michał S. o MKM IZOLACJE

Doskonały kontakt z wykonawcą i doradztwo, profesjonalizm w każdym calu, piana położona w mega staranny sposób materiał najwyżej klasy. FIRMA MKM IZOLACJE jako wykonawca jest w 100 % zaangażowana w to co robi i mogę ją polecić jako bezkonkurencyjną na naszym terenie!!!

Pan Piotr G. o VIZO Izolacje Pianą

Usługa  w pełni profesjonalna. Piana została położona równo, szybko, dokładnie.  Po zakończonych pracach, pozostawiony porządek i super ocieplony dom. Wykonawca z super podejściem do klienta.  Polecam!

Pan Mariusz T. o Izolacje Przyszłości Marcin Ząbecki

Rzetelnie, sprawnie, jakość bez zarzutów.

Pan Tomasz M. o MKM IZOLACJE

Produkt zgodny z opisem. Wykonanie zostało przeprowadzone wzorowo. Pianka została położona równio i bardzo dokładnie.  Kontakt z wykonawcą świetny. Polecam firmę Pana Marka z MKM Izolacje.

Pan Artur L. o MKM IZOLACJE

Produkt bardzo dobry wykonawca rewelacyjny dokładny sumiennie wykonuje swoją pracę czysto po zakończeniu prac.

Pan Jakub U. o PURTECH IZOLACJE

Pełen profesjonalizm.

Pani Maria T. o PURTECH IZOLACJE

Bardzo fajna i profesjonalna firma. Właściciel miły, znający się na wykonywanej pracy.

Pan Dariusz Ś. o VIZO Izolacje Pianą

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.

Pan Piotr P. o MKM IZOLACJE

Jesteśmy zadowoleni zarówno z produktu jak i z wykonania natrysku.

Pan Mariusz U. o MKM IZOLACJE

Praca wykonana sprawnie i solidnie, piana Quadfoam 500. Przyjemna brygada, obsluga jak i sama praca na wysokim poziomie.

Pan Rafał M. o MKM IZOLACJE

Piana położona w bardzo staranny i schludny sposób. Pan Marek oraz jego współpracownik bardzo przyjemni i rzetelni. Produkt zdaję się być najwyższej jakości . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Gorąco polecamy współprace z firmą MKM Izolacje.

Pan Janusz K. o PURTECH IZOLACJE

Profesjonalnie wykonanie prac.  Realizacja zgodnie z umową, w terminie. Szybko, sprawnie, uczciwy wykonawca, godny polecenia.

Pan Tomasz K. o MKM IZOLACJE

Wszystko OK! Praca wykonana bardzo szybko, sprawnie i solidnie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, rzetelna i poparta doświadczeniem  wiedza na temat produktu Quadfoam 500. Polecam firmę Marek Kołbon MKM IZOLACJE.

Pan Wojciech C. o MKM IZOLACJE

Prace wykonano bardzo profesjonalnie i w umówionym terminie. Po wykonaniu prac wszystko zostało posprzątane.  Wykonawca naprawdę godny polecenia. Rzetelna informacja i uczciwe podejście do klienta.

Pani Aneta K. o MKM IZOLACJE

Uważam, że ocieplenie poddasza pianką amerykańską Quadfoam 500 zostało wykonane rzetelnie i starannie. Całą pracę, od początku do końca, zrealizowano w sposób budzący podziw. Profesjonalne podejście do klienta, obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także umiejętność wyjaśniania procesów związanych z przebiegiem pracy, przyczyniły się do wzorowego efektu końcowego. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że firma MKM Izolacje zasługuje na miano sumiennej i godnej zaufania. Sytuuję tę firmę wśród bezkonkurencyjnych.

Pani Anna W. o PURTECH IZOLACJE

Piana pur bardzo fajny materiał, zatrzymuje ciepłe powietrze w pomieszczeniu a zarazem zapobiega nadmiernemu nagrzaniu powietrza wewnątrz pomieszczenia przez promienie słoneczne. Wykonanie profesjonalne-fachowe i zgodne ze sztuką budowlaną.

Pan Grzegorz O. o MKM IZOLACJE

Produkt QUADFOAM®500 w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Fachowe wykonanie przez firmę MKM IZOLACJE sprawiło że w żadnym wypadku nie zamieniłbym pianki QUADFOAM®500 na wełnę. Produkt ładnie, starannie, dokładnie i szczelnie położony, powierzchnia jaka powstała jest równa nie ma „fal”, zagłębień. Doskonały kontakt z Panem Markiem, mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo. Cała inwestycja została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Gorąco polecam wykonawcę MKM IZOLACJE oraz produkt QUADFOAM®500.

Pan Artur CZ. o PURTECH IZOLACJE

Wygląda to wszystko super. Mam nadzieję że tak też będzie się spisywało. Pozdrawiam

Pan Krzysztof SZ. o MKM IZOLACJE

Rewelacyjny system: szybko, sprawnie, czyściutko a najważniejsze że pianka uszczelniła wszelkie dziurki nawet te najmniejsze. Co do korzyści energetycznych to po eksploatacji w okresie zimowym będę mógł się wypowiedzieć. jestem Mile zaskoczony profesjonalizmem firmy wykonującej ocieplenie.

Pan Rafał R. o MKM IZOLACJE

Jestem bardzo zadowolony z jakosci materialu oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firme MKM Izolacje.
Goraco polecam

Pani Marta SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Profesjonalne podejście do klienta, zabezpieczone powierzchnie nowych tynków i okien, ja mam już cieplutko i czysto bo Panowie zostawili po sobie porządek.Widać zaangażowanie i fachowość. Gorąco polecam.

Pan Wojciech SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Podczas nakładania piana zachowywała się bardzo dobrze .Idealnie uzupełniała wszystkie nieszczelności i świetnie kryła powierzchnię na którą była nakładana. Myślę że jej właściwości termiczne w 100% spełnią moje oczekiwania.Czas ocieplania mojego poddasza to około 5 godzin a osoby wykonujące prace były precyzyjnie wyszkolone i dokładnie wiedzieli co i jak robić .Gorąco polecam

Pani Iwona CH. o MKM IZOLACJE

Świetna robota. Pełny profesjonalizm. Super sprawa. Gorąco polecam.

Pan Dominik M. o MKM IZOLACJE

Pragnę podziękować wykonawcy MKM IZOLACJE za profesjonalizm w obsłudze klienta, jestem bardzo zadowolony sprawnie i szybko przeprowadzonej realizacji ocieplenia. Wykonawca jest uczciwy i dba o klienta. Co do produktu QUADFOAM®500 to nie będę tu kopiował parametrów technicznych gdyż każdy kto się decyduję na pianę oczytał się w tym temacie o braku mostków termicznych itp…, dla mnie oprócz lepszych właściwości termo i hydroizolacji od wełny priorytetem było również odpornością na grzyby, pleśń oraz robaczki.

Pan Marcin D. o EKO-PLUS

Wybierałem spośród trzech najlepszych produktów na rynku… Wybrałem QuadFoam500 z uwagi na relację parametry produktu – cena… zdecydowanie polecam

Pan Dariusz O. o EKO-PLUS

Zdecydowałem się na pianę Quadfoam 500 ze względu na dobre parametry techniczne, klasę palności i dożywotnią gwarancję.
Po wykonaniu natrysku piana ma w miarę równą strukturę, jest estetycznie i dokładnie położona. Powypełniała wszystkie dziury i szczeliny.

Pan Sławomir P. o EKO-PLUS

Praca wykonana bardzo czysto, szybko, bardzo dokładnie.
Polecam w 100 % tą ekipę.

Pani Kamila K. o EKO-PLUS

Maż postawił na najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję i dlatego wybraliśmy amerykańską pianę Quadfoam 500.
Kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie.