Mariusz T. o Izolacje Przyszłości Marcin Ząbecki

Rzetelnie, sprawnie, jakość bez zarzutów.

Tomasz M. o MKM IZOLACJE

Produkt zgodny z opisem. Wykonanie zostało przeprowadzone wzorowo. Pianka została położona równio i bardzo dokładnie.  Kontakt z wykonawcą świetny. Polecam firmę Pana Marka z MKM Izolacje.

Artur L. o MKM IZOLACJE

Produkt bardzo dobry wykonawca rewelacyjny dokładny sumiennie wykonuje swoją pracę czysto po zakończeniu prac.

Jakub U. o PURTECH IZOLACJE

Pełen profesjonalizm.

Maria T. o PURTECH IZOLACJE

Bardzo fajna i profesjonalna firma. Właściciel miły, znający się na wykonywanej pracy.

Dariusz Ś. o VIZO

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.

Piotr P. o MKM IZOLACJE

Jesteśmy zadowoleni zarówno z produktu jak i z wykonania natrysku.

Mariusz U. o MKM IZOLACJE

Praca wykonana sprawnie i solidnie, piana Quadfoam 500. Przyjemna brygada, obsluga jak i sama praca na wysokim poziomie.

Rafał M. o MKM IZOLACJE

Piana położona w bardzo staranny i schludny sposób. Pan Marek oraz jego współpracownik bardzo przyjemni i rzetelni. Produkt zdaję się być najwyższej jakości . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Gorąco polecamy współprace z firmą MKM Izolacje.

Janusz K. o PURTECH IZOLACJE

Profesjonalnie wykonanie prac.  Realizacja zgodnie z umową, w terminie. Szybko, sprawnie, uczciwy wykonawca, godny polecenia.

Tomasz K. o MKM IZOLACJE

Wszystko OK! Praca wykonana bardzo szybko, sprawnie i solidnie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, rzetelna i poparta doświadczeniem  wiedza na temat produktu Quadfoam 500. Polecam firmę Marek Kołbon MKM IZOLACJE.

Wojciech C. o MKM IZOLACJE

Prace wykonano bardzo profesjonalnie i w umówionym terminie. Po wykonaniu prac wszystko zostało posprzątane.  Wykonawca naprawdę godny polecenia. Rzetelna informacja i uczciwe podejście do klienta.

Aneta K. o MKM IZOLACJE

Uważam, że ocieplenie poddasza pianką amerykańską Quadfoam 500 zostało wykonane rzetelnie i starannie. Całą pracę, od początku do końca, zrealizowano w sposób budzący podziw. Profesjonalne podejście do klienta, obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także umiejętność wyjaśniania procesów związanych z przebiegiem pracy, przyczyniły się do wzorowego efektu końcowego. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że firma MKM Izolacje zasługuje na miano sumiennej i godnej zaufania. Sytuuję tę firmę wśród bezkonkurencyjnych.

Anna W. o PURTECH IZOLACJE

Piana pur bardzo fajny materiał, zatrzymuje ciepłe powietrze w pomieszczeniu a zarazem zapobiega nadmiernemu nagrzaniu powietrza wewnątrz pomieszczenia przez promienie słoneczne. Wykonanie profesjonalne-fachowe i zgodne ze sztuką budowlaną.

Grzegorz O. o MKM IZOLACJE

Produkt QUADFOAM®500 w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Fachowe wykonanie przez firmę MKM IZOLACJE sprawiło że w żadnym wypadku nie zamieniłbym pianki QUADFOAM®500 na wełnę. Produkt ładnie, starannie, dokładnie i szczelnie położony, powierzchnia jaka powstała jest równa nie ma „fal”, zagłębień. Doskonały kontakt z Panem Markiem, mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo. Cała inwestycja została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Gorąco polecam wykonawcę MKM IZOLACJE oraz produkt QUADFOAM®500.

Artur CZ. o PURTECH IZOLACJE

Wygląda to wszystko super. Mam nadzieję że tak też będzie się spisywało. Pozdrawiam

Krzysztof SZ. o MKM IZOLACJE

Rewelacyjny system: szybko, sprawnie, czyściutko a najważniejsze że pianka uszczelniła wszelkie dziurki nawet te najmniejsze. Co do korzyści energetycznych to po eksploatacji w okresie zimowym będę mógł się wypowiedzieć. jestem Mile zaskoczony profesjonalizmem firmy wykonującej ocieplenie.

Rafał R. o MKM IZOLACJE

Jestem bardzo zadowolony z jakosci materialu oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firme MKM Izolacje.
Goraco polecam

Marta SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Profesjonalne podejście do klienta, zabezpieczone powierzchnie nowych tynków i okien, ja mam już cieplutko i czysto bo Panowie zostawili po sobie porządek.Widać zaangażowanie i fachowość. Gorąco polecam.

Wojciech SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Podczas nakładania piana zachowywała się bardzo dobrze .Idealnie uzupełniała wszystkie nieszczelności i świetnie kryła powierzchnię na którą była nakładana. Myślę że jej właściwości termiczne w 100% spełnią moje oczekiwania.Czas ocieplania mojego poddasza to około 5 godzin a osoby wykonujące prace były precyzyjnie wyszkolone i dokładnie wiedzieli co i jak robić .Gorąco polecam

Iwona CH. o MKM IZOLACJE

Świetna robota. Pełny profesjonalizm. Super sprawa. Gorąco polecam.

Dominik M. o MKM IZOLACJE

Pragnę podziękować wykonawcy MKM IZOLACJE za profesjonalizm w obsłudze klienta, jestem bardzo zadowolony sprawnie i szybko przeprowadzonej realizacji ocieplenia. Wykonawca jest uczciwy i dba o klienta. Co do produktu QUADFOAM®500 to nie będę tu kopiował parametrów technicznych gdyż każdy kto się decyduję na pianę oczytał się w tym temacie o braku mostków termicznych itp…, dla mnie oprócz lepszych właściwości termo i hydroizolacji od wełny priorytetem było również odpornością na grzyby, pleśń oraz robaczki.

Marcin D. o EKO-PLUS

Wybierałem spośród trzech najlepszych produktów na rynku… Wybrałem QuadFoam500 z uwagi na relację parametry produktu – cena… zdecydowanie polecam

Dariusz O. o EKO-PLUS

Zdecydowałem się na pianę Quadfoam 500 ze względu na dobre parametry techniczne, klasę palności i dożywotnią gwarancję.
Po wykonaniu natrysku piana ma w miarę równą strukturę, jest estetycznie i dokładnie położona. Powypełniała wszystkie dziury i szczeliny.

Sławomir P. o EKO-PLUS

Praca wykonana bardzo czysto, szybko, bardzo dokładnie.
Polecam w 100 % tą ekipę.

Kamila K. o EKO-PLUS

Maż postawił na najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję i dlatego wybraliśmy amerykańską pianę Quadfoam 500.
Kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie.