Pan Jozef ze Słowacji o MKM IZOLACJE

Z firmą MKM Izolacje Marek Kołbon jest bardzo dobra współpraca – szybka odpowiedź na e-maile, ofertę, zamówienie i realizację w dniu dokładnie uzgodnionym. Fachowcy to robią profesjonalnie, czyściutko (zbierane śmieci) .Pianka jest natryskana regularnie, równomiernie i w wąskich miejscach.

Pan Karol o Izolacje Przyszłości Marcin Ząbecki

Ekipa mega ogarnięta robota wykonana sprawnie rzetelnie w umówionym terminie i cenie, z całą pewnością produkt i Panowie wykonujący izolację pianką z polecenia i godni polecenia dalej. Świetna robota!

Pani Dorota o MKM IZOLACJE

Wykonawca bardzo rzetelny i solidny, widać, że zna się na rzeczy.  Pianka dokładnie nałożona w każdy zakamarek.  Efekt końcowy bardzo zadowalający. W trakcie pracy ściany i okna zabezpieczone przed ewentualnym zabrudzeniem a po zakończeniu wszystko wysprzątane.  Wystawiam bardzo dobrą ocenę dla produktu i wykonawcy i w 100% ich polecam.

Pan Karol o MKM IZOLACJE

Bardzo solidna i rzetelna Firma wykonująca bardzo dobra i profesjonalna robotę.Firma naprawdę godna polecenia  dla której liczy się profesjonalne wykonanie ocieplenia oraz zabezpieczenie wszystkiego a także pozostawienie budowy w idealnie czystym stanie.

Pan Wojciech o PURTECH IZOLACJE

Bardzo dokładnie i rzetelnie wykonana praca, wykonawca którego można zdecydowanie polecić.

Pan Adrian o PURTECH IZOLACJE

Profesjonalnie wykonana izolacja, terminowo, bez problemów. Produkt bardzo dobrej jakości.

Pan Krzysztof o MKM IZOLACJE

Izolacja wykonana bardzo staranie, na wysokim poziomie. Wykonawca rzetelny, godny polecenia, posiadający bardzo dużą wiedzę na temat izolacji budynku.

Pan Waldemar O. o Vizo

„Produkt: QuadFoam 500, podczas wykonywania prac natryskowych praktycznie bezwonna, ładnie i równomiernie pęczniała, gładka powierzchnia końcowa.
Wykonawca: VIZO, profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza i wieloletnie doświadczenie, starannie zabezpieczone ściany i okna przed natryskiem, piana położona starannie i równomiernie, w końcowym etapie dom posprzątany po wykonaniu ocieplenia, realizacja w przeciągu dnia, jestem bardzo zadowolony z firmy VIZO i piany QuadFoam 500. POLECAM WSZYSTKIM.”

Jakub M. o VIZO

Według opinii wyczytanych na wszelkich forach internetowych piana QuadFoam500 jest produktem najwyższej jakości i ta właśnie izolacja mam nadzieję, że pozwoli mi zaoszczędzić swoje pieniądze a mój dom będzie świetnie odizolowany od zmiennej pogody. Firma Vizo to profesjonaliści. Wykonanie oceniam na 6 z plusem a podejście do klienta to kolejne 6 z plusem. DOBRA ROBOTA !

Michał S. o MKM IZOLACJE

Doskonały kontakt z wykonawcą i doradztwo, profesjonalizm w każdym calu, piana położona w mega staranny sposób materiał najwyżej klasy. FIRMA MKM IZOLACJE jako wykonawca jest w 100 % zaangażowana w to co robi i mogę ją polecić jako bezkonkurencyjną na naszym terenie!!!

Piotr G. o VIZO

Usługa  w pełni profesjonalna. Piana została położona równo, szybko, dokładnie.  Po zakończonych pracach, pozostawiony porządek i super ocieplony dom. Wykonawca z super podejściem do klienta.  Polecam!

Mariusz T. o Izolacje Przyszłości Marcin Ząbecki

Rzetelnie, sprawnie, jakość bez zarzutów.

Tomasz M. o MKM IZOLACJE

Produkt zgodny z opisem. Wykonanie zostało przeprowadzone wzorowo. Pianka została położona równio i bardzo dokładnie.  Kontakt z wykonawcą świetny. Polecam firmę Pana Marka z MKM Izolacje.

Artur L. o MKM IZOLACJE

Produkt bardzo dobry wykonawca rewelacyjny dokładny sumiennie wykonuje swoją pracę czysto po zakończeniu prac.

Jakub U. o PURTECH IZOLACJE

Pełen profesjonalizm.

Maria T. o PURTECH IZOLACJE

Bardzo fajna i profesjonalna firma. Właściciel miły, znający się na wykonywanej pracy.

Dariusz Ś. o VIZO

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.

Piotr P. o MKM IZOLACJE

Jesteśmy zadowoleni zarówno z produktu jak i z wykonania natrysku.

Mariusz U. o MKM IZOLACJE

Praca wykonana sprawnie i solidnie, piana Quadfoam 500. Przyjemna brygada, obsluga jak i sama praca na wysokim poziomie.

Rafał M. o MKM IZOLACJE

Piana położona w bardzo staranny i schludny sposób. Pan Marek oraz jego współpracownik bardzo przyjemni i rzetelni. Produkt zdaję się być najwyższej jakości . Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Gorąco polecamy współprace z firmą MKM Izolacje.

Janusz K. o PURTECH IZOLACJE

Profesjonalnie wykonanie prac.  Realizacja zgodnie z umową, w terminie. Szybko, sprawnie, uczciwy wykonawca, godny polecenia.

Tomasz K. o MKM IZOLACJE

Wszystko OK! Praca wykonana bardzo szybko, sprawnie i solidnie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, rzetelna i poparta doświadczeniem  wiedza na temat produktu Quadfoam 500. Polecam firmę Marek Kołbon MKM IZOLACJE.

Wojciech C. o MKM IZOLACJE

Prace wykonano bardzo profesjonalnie i w umówionym terminie. Po wykonaniu prac wszystko zostało posprzątane.  Wykonawca naprawdę godny polecenia. Rzetelna informacja i uczciwe podejście do klienta.

Aneta K. o MKM IZOLACJE

Uważam, że ocieplenie poddasza pianką amerykańską Quadfoam 500 zostało wykonane rzetelnie i starannie. Całą pracę, od początku do końca, zrealizowano w sposób budzący podziw. Profesjonalne podejście do klienta, obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także umiejętność wyjaśniania procesów związanych z przebiegiem pracy, przyczyniły się do wzorowego efektu końcowego. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że firma MKM Izolacje zasługuje na miano sumiennej i godnej zaufania. Sytuuję tę firmę wśród bezkonkurencyjnych.

Anna W. o PURTECH IZOLACJE

Piana pur bardzo fajny materiał, zatrzymuje ciepłe powietrze w pomieszczeniu a zarazem zapobiega nadmiernemu nagrzaniu powietrza wewnątrz pomieszczenia przez promienie słoneczne. Wykonanie profesjonalne-fachowe i zgodne ze sztuką budowlaną.

Grzegorz O. o MKM IZOLACJE

Produkt QUADFOAM®500 w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Fachowe wykonanie przez firmę MKM IZOLACJE sprawiło że w żadnym wypadku nie zamieniłbym pianki QUADFOAM®500 na wełnę. Produkt ładnie, starannie, dokładnie i szczelnie położony, powierzchnia jaka powstała jest równa nie ma „fal”, zagłębień. Doskonały kontakt z Panem Markiem, mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo. Cała inwestycja została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Gorąco polecam wykonawcę MKM IZOLACJE oraz produkt QUADFOAM®500.

Artur CZ. o PURTECH IZOLACJE

Wygląda to wszystko super. Mam nadzieję że tak też będzie się spisywało. Pozdrawiam

Krzysztof SZ. o MKM IZOLACJE

Rewelacyjny system: szybko, sprawnie, czyściutko a najważniejsze że pianka uszczelniła wszelkie dziurki nawet te najmniejsze. Co do korzyści energetycznych to po eksploatacji w okresie zimowym będę mógł się wypowiedzieć. jestem Mile zaskoczony profesjonalizmem firmy wykonującej ocieplenie.

Rafał R. o MKM IZOLACJE

Jestem bardzo zadowolony z jakosci materialu oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firme MKM Izolacje.
Goraco polecam

Marta SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Profesjonalne podejście do klienta, zabezpieczone powierzchnie nowych tynków i okien, ja mam już cieplutko i czysto bo Panowie zostawili po sobie porządek.Widać zaangażowanie i fachowość. Gorąco polecam.

Wojciech SZ. o EKO-PLUS SKUTECZNE OCIEPLANIE

Podczas nakładania piana zachowywała się bardzo dobrze .Idealnie uzupełniała wszystkie nieszczelności i świetnie kryła powierzchnię na którą była nakładana. Myślę że jej właściwości termiczne w 100% spełnią moje oczekiwania.Czas ocieplania mojego poddasza to około 5 godzin a osoby wykonujące prace były precyzyjnie wyszkolone i dokładnie wiedzieli co i jak robić .Gorąco polecam

Iwona CH. o MKM IZOLACJE

Świetna robota. Pełny profesjonalizm. Super sprawa. Gorąco polecam.

Dominik M. o MKM IZOLACJE

Pragnę podziękować wykonawcy MKM IZOLACJE za profesjonalizm w obsłudze klienta, jestem bardzo zadowolony sprawnie i szybko przeprowadzonej realizacji ocieplenia. Wykonawca jest uczciwy i dba o klienta. Co do produktu QUADFOAM®500 to nie będę tu kopiował parametrów technicznych gdyż każdy kto się decyduję na pianę oczytał się w tym temacie o braku mostków termicznych itp…, dla mnie oprócz lepszych właściwości termo i hydroizolacji od wełny priorytetem było również odpornością na grzyby, pleśń oraz robaczki.

Marcin D. o EKO-PLUS

Wybierałem spośród trzech najlepszych produktów na rynku… Wybrałem QuadFoam500 z uwagi na relację parametry produktu – cena… zdecydowanie polecam

Dariusz O. o EKO-PLUS

Zdecydowałem się na pianę Quadfoam 500 ze względu na dobre parametry techniczne, klasę palności i dożywotnią gwarancję.
Po wykonaniu natrysku piana ma w miarę równą strukturę, jest estetycznie i dokładnie położona. Powypełniała wszystkie dziury i szczeliny.

Sławomir P. o EKO-PLUS

Praca wykonana bardzo czysto, szybko, bardzo dokładnie.
Polecam w 100 % tą ekipę.

Kamila K. o EKO-PLUS

Maż postawił na najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję i dlatego wybraliśmy amerykańską pianę Quadfoam 500.
Kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie.