Opinie

Klienci o nas

Grzegorz Osysko o MKM Izolacje

Produkt QUADFOAM®500 w 100% sprostał moim oczekiwaniom. Fachowe wykonanie przez firmę MKM IZOLACJE sprawiło że w żadnym wypadku nie zamieniłbym pianki QUADFOAM®500 na wełnę. Produkt ładnie, starannie, dokładnie i szczelnie położony, powierzchnia jaka powstała jest równa nie ma "fal", zagłębień. Doskonały kontakt z Panem Markiem, mogłem liczyć na profesjonalne doradztwo. Cała inwestycja została zrealizowana w ciągu kilku godzin. Gorąco polecam wykonawcę MKM IZOLACJE oraz produkt QUADFOAM®500.


Artur Czarny o Purtech Izolacje

Wygląda to wszystko super. Mam nadzieję że tak też będzie się spisywało. Pozdrawiam


Krzysztof Szmit o MKM Izolacje

Rewelacyjny system: szybko, sprawnie, czyściutko a najważniejsze że pianka uszczelniła wszelkie dziurki nawet te najmniejsze. Co do korzyści energetycznych to po eksploatacji w okresie zimowym będę mógł się wypowiedzieć. jestem Mile zaskoczony profesjonalizmem firmy wykonującej ocieplenie.


Tadeusz Mika o Pro-Pur

Trafiłem na firme PRO-PUR przez znajomego który bardzo ich zachwalał i faktycznie firma godna polecenia .Jeżeli chodzi o materiał chciałem z górnej półki żeby nie wracac do ocieplenia dachu ,Panowie polecili QuadFoam 500 i mam nadzieje ze bede zadowolony


Rafał Rysz o MKM Izolacje

Jestem bardzo zadowolony z jakosci materialu oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firme MKM Izolacje.
Goraco polecam


Marta Szczerbik o Eko-Plus Skuteczne Ocieplanie

Profesjonalne podejście do klienta, zabezpieczone powierzchnie nowych tynków i okien, ja mam już cieplutko i czysto bo Panowie zostawili po sobie porządek.Widać zaangażowanie i fachowość. Gorąco polecam.


Wojciech Szram o Eko-Plus Skuteczne Ocieplanie

Podczas nakładania piana zachowywała się bardzo dobrze .Idealnie uzupełniała wszystkie nieszczelności i świetnie kryła powierzchnię na którą była nakładana. Myślę że jej właściwości termiczne w 100% spełnią moje oczekiwania.Czas ocieplania mojego poddasza to około 5 godzin a osoby wykonujące prace były precyzyjnie wyszkolone i dokładnie wiedzieli co i jak robić .Gorąco polecam


Iwona Cholewa o MKM Izolacje

Świetna robota. Pełny profesjonalizm. Super sprawa. Gorąco polecam.


Sławomir Parzych o Pro-Pur

Super produkt jak i ekipa.


Dominik Macheta o MKM Izolacje

Pragnę podziękować wykonawcy MKM IZOLACJE za profesjonalizm w obsłudze klienta, jestem bardzo zadowolony sprawnie i szybko przeprowadzonej realizacji ocieplenia. Wykonawca jest uczciwy i dba o klienta. Co do produktu QUADFOAM®500 to nie będę tu kopiował parametrów technicznych gdyż każdy kto się decyduję na pianę oczytał się w tym temacie o braku mostków termicznych itp…, dla mnie oprócz lepszych właściwości termo i hydroizolacji od wełny priorytetem było również odpornością na grzyby, pleśń oraz robaczki.


Łukasz Błach o Pro-Pur

Produkt super. Wykonawca również. Szybko. Solidnie. Polecam


Marcin Domasiewicz o Eko-Plus

Wybierałem spośród trzech najlepszych produktów na rynku... Wybrałem QuadFoam500 z uwagi na relację parametry produktu - cena... zdecydowanie polecam


Dariusz Opałka o Eko-Plus

Zdecydowałem się na pianę Quadfoam 500 ze względu na dobre parametry techniczne, klasę palności i dożywotnią gwarancję.
Po wykonaniu natrysku piana ma w miarę równą strukturę, jest estetycznie i dokładnie położona. Powypełniała wszystkie dziury i szczeliny.


Sławomir Poprawa o Eko-Plus

Praca wykonana bardzo czysto, szybko, bardzo dokładnie.
Polecam w 100 % tą ekipę.


Kamila Karpińska o Eko-Plus

Maż postawił na najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję i dlatego wybraliśmy amerykańską pianę Quadfoam 500.
Kontakt z firmą i wykonanie na najwyższym poziomie.


Jacek Kiełbasa o MKM Izolacje

Wybrałem QUADFOAM®500 ze względu na nasiąkliwość pianki przez co jej właściwości izolacyjne nie ulegają pogorszeniu i pozostają niezmienne przez lata w odróżnieniu od wełny oraz dobre parametry techniczne. Miłe zaskoczenie szybkością wykonania oraz przyczepnością materiału do podłoża. Polecam firmę MKM IZOLACJE , szybko CZYSTO i bez „spiny” z wykonawcą przy rozliczeniu jak się nieraz zdarza.


Łukasz Kowalczyk o MKM Izolacje

Doskonały produkt (piana i jej przeznaczenie), wypełnia wszelkie nierówności, przylega do każdej powierzchni i wycisza pomieszczenia. Wygląda estetycznie :)


Robert Bróg o MKM Izolacje

Jest to druga inwestycja, w której zdecydowałem się wykonać taka izolację. Z poprzedniej jestem zadowolony. Produkt spełnia moje oczekiwania jesli chodzi o szczelność wypełnień oraz parametry izolacyjne. Sam proces wykonawczy jest szybki i nieuciążliwy a efekt finalny estetyczny i z małymi stratami produktu. Tak wiele zalet zadecydowało o skorzystaniu po raz kolejny z tej technologii tego produktu .


Mariusz Zawidzki o Eko-Plus

Jestem bardzo zadowolony z wykonania izolacji piana Quadrant 500. Jest to rewelacyjna metoda ocieplenia. Wielu znajomych już pyta o ten właśnie produkt,także z pewnością będę dalej polecał.


Klaudia Pławecka o MKM Izolacje

Piana poliuretanowa Quadfoam 500 okazała się być ciekawą alternatywą dla wełny mineralnej. Szczelność izolacji, brak mostków termicznych i szybkość wykonania zadecydowały o wyborze tego rodzaju izolacji.


Dariusz Kożuch o MKM Izolacje

Jestem zadowolony z wykonanej pracy , zostala zrobiona na najwyzszym poziome i na pewno bede ich polecal


Arkadiusz Wierzba o Purtech Izolacje

Piana charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do natryskiwanej powierzchni, przy niewielkiej masie własnej w znaczącym stopniu usztywnia konstrukcję dachu. Należy zwrócić uwagę na limonkowy zapach natryskiwanej piany co niweluje nieprzyjemny zapach natryskiwanej izolacji. Z punktu widzenia inwestora ważnym jest udzielana długoletnia gwarancja oraz znacznie lepsze właściwości izolacyjne w porównaniu np do wełny stosowanej na ocieplenia.


Łukasz Przybek o Purtech Izolacje

Piana QuadFoam500 jest produktem wysokiej klasy zapewniający w 100% zadowolenie z odbieranej realizacji. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam wybór właśnie tej piany!


Marta Rajkowska o Eko-Plus

Czysto, szybko i zgodnie z umowa. Wszystko bardzo sprawnie.


Darek Włosek o Eko-Plus

Bardzo polecam zastosowanie piany Quadfoam 500 na izolacje poddasza w domu jednorodzinnym lub innym budynku. Wykonanie tej izolacji to oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarancja jakości i stabilności parametrów izolacji na lata.


Mateusz Kiełbasa o MKM Izolacje

Natrysk wykonany profesjonalnie z wysoką dbałością o szczegóły. Jestem zadowolony z wyboru Państwa produktu.


Julian Gąsiorek o Eko-Plus

Zleciłem wykonanie izolacji stropu z płyt gipsowo-kartonowych od góry. Pianka pouzupełniała bardzo szczelnie cała powierzchnię. Ekipa pracowała sprawnie i czysto. Efekt odczuwalny już drugiego dnia.


Kamil Banaś o Pro-Pur

Bardzo wzorowa praca, piękne, równe obłoki bez odstępów.


Mariusz Naczyński o MKM Izolacje

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pianki QUADFOAM®500 .Już po dwóch dniach było czuć różnicę w termice poddasza na strychu.Po zapaleniu w piecu była znaczna różnicą temperatury. Na pewno to pozwoli nam dużo zaoszczędzić na ogrzewaniu domu. MKM izolacje to firma która wykonywała nam ocieplenie jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usługi bez wahania możemy polecić ją każdemu i wiemy że nie zawiedzie.Gorąco polecamy wszystkim jeszcze nie zdecydowanym piankę QUADFOAM500.


Mirosław Halama o HBTERM

Bardzo dobrze położona pianka, ładnie się trzyma i w przekroju ma idealną strukturę. Już dwa dni po natrysku grzejąc butlą bo nie mamy jeszcze innego ogrzewania temperatura była dodatnia przy malutkim palniku , jesteśmy bardzo zadowoleni.


Rafał Mikrut o MKM Izolacje

Po wykonaniu izolacji, muszę powiedzieć iż jestem zaskoczony efektami: Super izolacja termiczna oraz dźwiękowa. Liczę na znaczną oszczędność przy ogrzewaniu. Wykonawca bardzo profesjonalnie wykonał ocieplenia. Warstwa piany jest równa bez ubytków czy większych nierówności. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.


Michał Dąbrowski o Eko-Plus

Produkt bardzo dobrej jakości, jednolity. Porównywałem go przed wykonaniem ocieplenia (dostałem kawałek od Pana Łukasza Bomba) z produktami z rynku polskiego - jest dużo gęstszy, sztywniejszy niż produkt polski, a podane przez Państwa właściwości materiału wydają się dużo lepsze.


Leontyna Budzik o Eko-Plus

Bardzo szybkie wykonanie, w jeden dzień, wszystko zgodnie z zamówieniem i godne polecenia.


Dariusz Włosek o Eko-Plus.

Bardzo polecam zastosowanie piany Quadfoam 500 na izolacje poddasza w domu jednorodzinnym lub innym budynku. Wykonanie tej izolacji to oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarancja jakości i stabilności parametrów izolacji na lata.


Tomasz Zelek o MKM Izolacje

Pianka QUADFOAM 500 została doskonale położona przez wykonawcę.


Paweł Salamon o MKM Izolacje

Świetny produkt, jestem bardzo zadowolony .


Wojciech Kosecki o MKM Izolacje

Z izolacją natryskową pianą poliuretanową QUADFOAM 500 spotykałem się już kilkakrotnie, paru moich znajomych wykonało u siebie tego tupu ocieplenie poddasza. Do tej pory nie spotkałem się z negatywną oceną tego produktu. Z pełnym przekonaniem zdecydowałem się na wykonanie izolacji poddasza swojego domu i nie żałuję. Produkt QUADFOAM jest godny polecenia. Dziękuje Panu Markowi z MKM izolacje który wykonywał u mnie ocieplenie mimo młodego wieku wie co robi i ma wiedzę na ten temat.


Franciszek Dubiel o Eko-Plus

Pianka bardzo szczelna i ciepła, bardzo równo położona prawie nic poza stelaże nie wystaje, a co wystawało to ekipa docięła. Polecam w 100%


Wojciech Woliński o MKM Izolacje

Polecam firmę MKM. Solidna i szybka praca. Dobrej jakości materiał. Jednym słowem pełen profesjonalizm.


Edward Lamberski o Eko-Plus

Mogę spokojnie polecić zarówno pianę jak i firmę Pana Łukasza wszystko wykonane według ustaleń, piana bardzo elastyczna. Ocieplenie naprawdę warte wykonania.


Przemysław Rutkiewicz o Purtech Izolacje

Bardzo dobry produkt, profesjonalna obsługa i natrysk.


Katarzyna Krupińska o Eko-Plus

Firma godna polecenia, wykonanie i pianka bardzo dobre.


Grzegorz Szerżyna o Purtech Izolacje

Produkt spełnia moje oczekiwania .Jestem mega zadowolony z ocieplenia poddasza .


Tomasz Drebot o Purtech Izolacje

Wykonanie ocieplenia profesjonalne i bez zastrzeżeń. Polecam każdemu. Co do materiałów użytych do ocieplenia umieszczę opinie ale za około rok jak przetestuje.


Wojciech Jarosz o MKM Izolacje

BARDZO DOBRY PRODUKT, BARDZO DOBRE WYKONANIE PRAC MKM
POLECAM


Robert Soból o MKM Izolacje

Jestem bardzo zadowolony z jakości materiału oraz profesjonalnego wykonania ocieplenia przez firmę MKM Izolacje.
Rzetelna Firma godna polecenia.


Stanisław Kruczek o MKM Izolacje

Profesjonale wykonanie przez firmę MKM Izolacje. Produkt QUADFOAM®500 nałożony został sprawnie i bardzo dokładnie. Nie ma żadnych nieszczelności. Polecany produkt spełnił moje oczekiwania. Polecam!


Wiktor Grodowski o MKM Izolacje

Produkt nałożony z ogromną starannością, ekipa wykonawcza godna polecenia (świetny kontakt, dogodne terminy). Po nałożeniu izolacji temperatura w całej kubaturze domu (ogrzewanego "kozą") podniosła się w ciągu jednej doby o kilka stopni Celsjusza - tak więc pianka spełnia swoje zadanie. Świetna robota!


Hubert Caputa o Pro-Pur

Za namową Panów z firmy PRO-PUR wybrałem pianę QuadFoam 500 i jeżeli będzie tak dobra jak firma wykonawcza będę bardzo zadowolony.
Mimo ze są tańsze piany wybrałem sprawdzony produkt .


Tomasz Mrowiec o Pro-Pur

Przeczytałem poprzednie opinie o pianie QuadFoam 500 i w pełni się z tym zgadzam .Profesjonalna oraz uczciwa firma wykonawcza PRO-PUR zrobili co do nich należało za co im serdecznie dziękuje.


Tomasz Dadał o MKM Izolacje

Świetnie wykonana praca, równo i dokładnie położona piana, jestem bardzo zadowolony, polecam.


Paweł Jaworski o MKM Izolacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania usługi jak i z produktu.Dwa razy korzystaliśmy z usług ocieplenia pianką dachu użytkowego a drugi raz hydroizolacja podłogi.Nasz dom jest usytuowany blisko drogi krajowej dość ruchliwej a co za tym idzie ciągły hałas przejeżdżających aut spędzał sen z powiek .Po wykonaniu ocieplenia dom jest cichy ,wygłuszony i ciepły .Ogromna różnica przed i po ociepleniu. Pianka ma jeszcze to do siebie że dociera w najmniejsze zakamarki. Dom jest dobrze uszczelniony co zapewnia również ochronę przed gryzoniami.Zdecydowaliśmy się też na ocieplenie pianką pod wylewkę ponieważ chcieliśmy uzyskać lepszy efekt izolacji cieplnej.Firma MKM to profesjonaliści wykonali bardzo dobrze swoją prace zabezpieczyli okna ,byli bardzo dokładni a po wykonaniu usługi pozostawili porządek.Już dwie osoby z mojego polecenia skorzystały z usług firmy MKM ocieplenia pianką dachu. I będę polecać dalej .Jeśli chodzi o datę wykonania usługi ocieplenia dachu nie jestem pewien co do dnia a ocieplenie wylewki miało miejsce w maju 2015 roku.


Łukasz Samborski o MKM Izolacje

Jestem bardzo zadowolony z wykonawcy, a przede wszystkim z produktu. Wysoka jakość sprawia, że wszystko jest szczelne.


Magdalena Stolarczyk o MKM Izolacje

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Uważam, że jest to bardzo szczelna izolacja. Podoba mi się również to, że piana dochodzi w miejsca gdzie normalnie nie można się dostać. Za ocieplanie dałabym wam 11/10 punktów!!! Świetnie wygłusza.
Chciałabym dodać, że jestem bardzo zadowolona z firmy MKM, która wykonała to bardzo starannie i solidnie. Po ukończeniu docieplenia wykonawcy pozostawili budowę w idealnym porządku. Mogę również dodać, że byli bardzo mili, uprzejmi i bardzo zorganizowani. Na pewno firmę MKM oraz produkt polecam i będę polecał znajomym i zainteresowanym.


Jacek Słoka o Purtech Izolacje

Bardzo "czysta" i szybka aplikacja produktu.


Paweł Gługchowski o Purtech Izolacje

Jestem bardzo zadowolony z produktu QuadFoam 500.


 

dane kontaktowe

PURTECH Poland sp z o.o.
ul. Wolności 48 BF, 43-602 Jaworzno,
tel: +48 661 991 991
e-mail:biuro@purtech.pl

zamówienia, zapytania

Monika Ligęza
Kierownik działu handlowego
mob: +48 661 991 991
email:monika.ligeza@purtech.pl

dział handlowy

Monika Ligęza
Kierownik działu handlowego
mob: +48 661 991 991
mail:monika.ligeza@purtech.pl

dział techniczny

Adam Gąsiorowski
Kierownik Utrzymania Ruchu
mob: +48 533 311 117
mail:adam.gasiorowski@purtech.pl

DOSKONAŁA IZOLACJA Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Projektowanie stron internetowych Jaworzno

DARMOWA WYCENA

KLIKNIJ