Dlaczego piana pur?

DoskonałaIzolacja.pl lepsza od tradycyjnej izolacji

Doskonała Izolacja wspomaga powstawanie domów energooszczędnych, wygodniejszych dla Ciebie i Twojej rodziny. Ponad 40 lat doświadczenia w technologiach poliuretanowych stwarza pewność, że otrzymujesz produkt bezpieczny, wydajny i godny zaufania. Izolacja tradycyjnymi technologiami nie spełnia swojego zadania ponieważ pozwala na bardzo łatwe przemieszczanie się powietrza pomiędzy warstwami. Przynosi to negatywne skutki zimą – ucieczka ciepła z budynku, jak i latem – przenikanie ciepła do budynku.

Typowe nieszczelności tradycyjnych systemów izolacji.

 

Tradycyjna izolacja powoduje swobodny przepływ powietrza poprzez całą konstrukcję budynku. Przewiew powietrza poprzez materiał termoizolacyjny jest odpowiedzialny za wysokie koszty ogrzewania i chłodzenia. Powietrze krążące w tradycyjnych materiałach termoizolacyjnych skutkuje powstawaniem pętli konwekcyjnych, które pomimo odseparowania strony zewnętrznej i wewnętrznej foliami mają ogromny wpływ na końcowy bilans strat energetycznych.

Produkty energooszczędne Doskonałej Izolacji zapobiegają przewiewowi powietrza. Dotyczy to przewiewu w samym materiale, jak również poprzez całą przegrodę. Bezspoinowy system montażu oraz bardzo silna adhezja do prawie każdego podłoża gwarantują brak nieszczelności, a co jest z tym dalej związane, brak mostków termicznych.Oznacza to, że będą Państwo mogli obniżyć rachunki za ogrzewanie.

 

 

dane kontaktowe

PURTECH Poland sp z o.o.
ul. Wolności 48 BF, 43-602 Jaworzno,
tel: +48 661 991 991
e-mail:biuro@purtech.pl

zamówienia, zapytania

Monika Ligęza
Kierownik działu handlowego
mob: +48 661 991 991
email:monika.ligeza@purtech.pl

dział handlowy

Monika Ligęza
Kierownik działu handlowego
mob: +48 661 991 991
mail:monika.ligeza@purtech.pl

dział techniczny

Adam Gąsiorowski
Kierownik Utrzymania Ruchu
mob: +48 533 311 117
mail:adam.gasiorowski@purtech.pl

DOSKONAŁA IZOLACJA Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Projektowanie stron internetowych Jaworzno

DARMOWA WYCENA

KLIKNIJ